פרגולות

השמים מעולם לא היו יפים יותר

הפרגולות החשמליות המיוצרות ע”י חברת BRUSTOR הבלגית מתאפיינים בעמידות גבוהה, לצד שימושיות ועיצוב עוצר נשימה. אנו מציעים פרגולות חשמליות מתכוונות –לשליטה מירבית על זוויות האור, נוסעות – לחווית שמים מלאה ומשולבות – גם נוסעות וגם מתכווננות. הפרגולות עמידות ברוחות עזות, מיוצרות ונצבעות במפעלי היצרן לפי תקן אירופי. הפרגולות מכילות אפשרויות מובנות ומפנקות כמו תאורה, מערכת רמקולים מובנית מבוססת BLUETOOTH,מאוורר, מקרן חום ועוד.. והכל מקורי ונשלט ע”י מערכת ההפעלה המרכזית של הפרגולה.

פרגולות-דגשים

“אלגד תעשיות”, החברה המובילה בעיצוב וייצור פתרונות הצללה לבתים פרטיים ולתעשייה, מאמינה כי פרגולה, על כל סגנונותיה מהווה פריט עיצובי שמטרתו מעבר לנוחות, היא להשרות אוירה נעימה ומזמינה. כפריט נוי בסיסי חשוב לתכנן את הפרגולה באופן הרמוני עם הסביבה ולבחור את הסגנון והחומרים בקפידה רבה. גלריית הפרגולות של “אלגד” כוללת פרגולות עץ, פרגולות בשילוב מתכת ועץ, פרגולות מתכת וזכוכית.

אלגד תעשיות

אם אתם מתעניינים בשירותנו לפתרות הצללה לבית או לעסק  באפשרותנו לספק עבורך מגוון של פתרונות הצללה. לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרגולה, המומחים של אלגד תעשיות ממתינים לפנייתך כעת.