הצללה למרפסת ולגינה

פרגולות הן פתרון הצללה הנפוץ בחצרות פרטיות וציבוריות מזה עשרות שנים. הן יוצרות חלל חיצוני המגן על היושבים בו מפני קרני שמש, גשם וברד ובכך מאפשרות לנו לצאת ולהנות מהחצר מבלי לסבול מנזקי מזג האוויר. למרות הרעיון הפשוט שמאחורי הפרגולות, עדיין ממשיכים להמציא פיתוחים חדשים שהופכים אותן למתקדמות ושימושיות יותר ויותר. אחד מפיתוחים אלו הוא פרגולה חשמלית אטומה למים. פרגולות אלו הן בעלות מספר תכונות ייחודיות כמו כיוונון הסוכך העליון לקביעת כמות האור שנכנס ואף תאורה מלאכותית לשעות החושך. פרגולות מתקדמות אלו מומלץ לרכוש אך ורק מחנויות מתמחות כמו אלגד תעשיות שיכולות להבטיח לכם מוצר איכותי עם מגוון תכונות מתקדמות שהופכות אותו למשתלם במיוחד.

היתרונות של פרגולה חשמלית אטומה למים

לפרגולה חשמלית יש מספר יתרונות שהופכים אותה לפתרון הצללה והגנה על חצרות מומלץ במיוחד:
שימוש בכל עונה – בימי הקיץ, פרגולה חשמלית אטומה למים יוצרת צל מלא תחתיה כך שניתן לשבת מחוץ לבית גם בימים החמים ביותר. בחורף היא מגינה מפני גשם וברד ושומרת על ציוד וריהוט החצר יבש וזמין לשימוש. בימי אביב נעימים ניתן לפתוח את הגג עם המנגנון החשמלי ולהנות מקרני שמש חמימות.
מראה חיצוני – בעוד שפרגולה רגילה היא מבנה קבוע שלא ניתן לשנות, פרגולה חשמלית מאפשרת לקבוע את כמות האור הנכנס על ידי שינוי הסוככים ובכך להתאים את המראה שלה לכל שעה ביום. כמו כן, ניתן לשלב בה שלל סוגי תאורה ולהפוך אותה לפינת חמד לאירוח לילי.
יעילות אנרגטית – כאמור, עם המנגנון החשמלי של הסוכך ניתן לקבוע כמה אור ורוח יכולים להיכנס. כך ניתן להגיע לחסכון באנרגיה על ידי הפחתת הצורך במערכות תאורה וקירור מלאכותיות.

התקנת פרגולה במרפסת

פרגולה חשמלית אטומה למים אינה תענוג שמגיע לבעלי חצרות בלבד. לאור מגוון הדגמים ויכולת ההתאמה האישית, ניתן למצוא פרגולה שתתאים לכל סוג של מרפסת ולהפוך אותה לאזור ישיבה לכל עונות השנה. עם זאת, על מנת לוודא שההתקנה תוביל לפרגולה עמידה ואטומה למים, יש לפנות לחברה שתוכל לספק מוצר איכותי וכן מחזיקה באנשי מקצוע שיבצעו את העבודה בצורה המיטבית. אלגד תעשיות מובילה את תחום הפרגולות ופתרונות הצללה בישראל ומציעה לכם שירות אדיב ומקצועי במחירים משתלמים. לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם כאן באתר ונחזור אליכם במהרה.